SYMULATOR MATURALNY Z FIZYKI

Sprawdź wiedzę

Powtórz materiał

Przed Tobą możliwość dołączenia do intensywnego 3 dniowego kursu przed maturą z Fizyki.

Kurs symuluje warunki maturalne, żebyś był gotowy na wszystko! 🙂

Przerobimy typy zadań najczęściej występujące na maturze!

Wystrzel swój wynik maturalny w kosmos! 🚀

Wyobraź sobie, że za kilka dni wysyłają Cię w kosmos, z misją ratunkową 😉 Taką ogromną rakietą, z ogromnym kokpitem, tysiącem przycisków, kontrolek i przełączników. Coś o tym czytałeś, widziałeś na zdjęciach, ale do tej pory ani razu nie wsiadłeś nawet do symulatora lotów — jakbyś się czuł? Bo ja byłbym przerażony. Co włączyć, co sprawdzić, które kontrolki mają dobre parametry? Jak tym w ogóle wystartować? Tego właśnie uczą się astronauci w symulatorach. Odpowiednie przygotowanie daje ogromny spokój i opanowanie, kiedy przychodzi czas realnej próby. Po odpowiednim treningu wiesz co i gdzie się znajduje, znasz schematy i potrafisz przewidzieć większość sytuacji, które mogą się wydarzyć.

Dlatego proponuję Ci, abyś tuż przed maturą z fizyki przeszedł symulację maturalną i dzięki temu wsiadł ze spokojem do kokpitu z napisem “MATURA Z FIZYKI” – wykonał porządnie robotę, bez większego stresu, a następnie wylądował i wrócił zadowolony do domu z dobrze wykonanej pracy. Idea tego kursu rodziła się w mojej głowie od kilku miesięcy, rozmawiałem również z moimi kursantami i wielu z nich popierało pomysł kursu, o którym teraz czytasz. Tworzę tego typu kilkudniowy kurs tuż przed samą maturą po raz pierwszy. Mam ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów online dla większych grup, jednocześnie kursy te trwają kilka miesięcy. Przerabiamy tam szczegółowo cały materiał, natomiast na tym kursie otrzymasz wyselekcjonowaną przeze mnie pigułkę wiedzy, która z dużym prawdopodobieństwem pojawi się na maturze. Do tego kursu zainspirowali mnie moi obecni kursanci i widzowie na kanale YouTube, bo otrzymywałem informację, że potrzebne jest takie solidne powtórzenie materiału i przećwiczenie się tuż przed maturą. Zapewni Ci to niesamowitą pewność siebie i spokój w trakcie pisania matury ! Dlatego będzie to bardzo intensywne 3 dni w oknie czasowym pomiędzy maturą z matmy rozszerzonej, a maturą z fizyki – stwierdziłem, że warto ten czas wykorzystać i dać wartość tym osobom, które stwierdzą, że jest to im potrzebne 🙂

Przeczytaj szczegółowy opis kursu, aby zobaczyć czy to jest coś dla Ciebie ⤵️

Bądź gotowy na wszystko! Nie daj się zaskoczyć na maturze.

Najważniejsze informacje o kursie w skrócie.

Symulacja warunków maturalnych, żebyś oswoił się z tym co Cię czeka.

Przerobimy 6 głównych obszarów tematycznych z informatora maturalnego >>>

Nauczysz się rozwiązywać tzw. “pewniaki maturalne”

Przerobimy nietypowe zadania.

Zastosujemy zasadę Pareto 80/20

Czeka Cię 100% praktycznej wiedzy i zadań.

Maksymalne nastawienie na praktykę.

Codzienne pigułki wiedzy

Spotkania będą nagrywane i będziesz miał do nich dostęp przez 90 dni

Dlaczego maturzyści, z którymi działam są mega zadowoleni?

Najlepiej zapytać ich, dlatego poniżej wrzuciłem kilka opinii moich kursantów, więcej znajdziesz na moim profilu na e-korepetycje, czy w wizytówce google.
Działam z maturzystami już 10 lat. Przygotowuję dla nich materiały, proces nauki i zbieram informacje o tym, czego potrzebują.
Adam
  Adam

  “Od mojego nauczyciela oczekiwałem żeby przygotował dla mnie wszystkie materiały, wyłożył mi teorię, podawał mi odpowiednią ilość zadań oraz żebym czuł się na zajęciach swobodnie. Na zajęciach nie uświadczycie stresu, nie jest to jeden z tych pseudo-nauczycieli, którzy każą wam podpisać (najlepiej całoroczną) umowę na zajęcia, a potem będą tylko zasypywać was zadaniami i kazać czytać teorię z podręcznika (a niestety sporo popularnych nauczycieli z ekorypetycje tak robi). Jest to jedyny nauczyciel fizyki, jakiego mogę polecić :D
…”

  Jagoda
   Jagoda

   “Zajęcia z Marcinem bardzo pomogły mi się przygotować do matury z fizyki. Udało mi się zdobyć wynik 93% więc jestem bardzo zadowolona! Dzięki zajęciom miałam pewność, że wszystkie zagadnienia są w pełni przerobione, a zadania otrzymywane po każdym spotkaniu pomogły mi w systematycznych powtórkach do egzaminu…”

   Emilia
    Emilia

    “Marcin pomógł mi przygotować się do matury z fizyki w mniej niż rok, a nasza współpraca została podsumowana pięknym wynikiem na poziomie 82%. Fizyka spodobała mi się tak bardzo, że postanowiłam kontynuować naukę w tym kierunku na studiach. Dzięki wynikowi z matury dostałam się na niemiecki uniwersytet w Heidelbergu…”

    Roksana
     Roksana

     “Zajęcia z Marcinem były dla mnie ostatnią deską ratunku. Przez prawie 3 lata liceum  fizyka mnie nie obchodziła, bo byłam przekonana, że nie będę zdawać tego przedmiotu na maturze. Ostatecznie rok przed maturą zmieniłam swoje plany, co spowodowało, że musiałam nadrobić całe rozszerzenie w rok. System nauki jest bardzo dokładnie przygotowany. Fakt dokładnego planu i nakreślenia po każdej lekcji na czym muszę się skupić w domu pomogło mi bardzo w systematycznej nauce…”

     Michał
      Michał

      „Polecam współpracę z Marcinem Kujdą, ponieważ przedstawił mi on nowe spojrzenie na fizykę oraz przekazał wiedzę z tego przedmiotu w taki sposób, że mogłem go zrozumień, czego nie udało mi się osiągnąć w szkole. Dzięki Marcinowi uzyskałem 83% z matury rozszerzonej z fizyki, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem…”

      Paweł
       Paweł

       “W ramach zajęć z Marcinem, przygotowywałem się przez rok do matury z fizyki. Pierwszy raz brałem udział w korepetycjach prowadzonych w formie online (połączenie video + tablet graficzny) i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony wysokim poziomem zajęć…”

       Norbert
        Norbert

        “… nauka fizyki zamienia się w przyjemność. W ciągu półtorej roku znacząco powiększyłem swoją wiedzę z fizyki, dzięki czemu matura nie była już dla mnie tak problematyczna. Marcina wyróżnia indywidualne podejście i profesjonalizm, dzięki lekcjom udało mi się dobrze zdać maturę i dostać na AGH w Krakowie.”

        Agnieszka
         Agnieszka

         „Najlepszy korepetytor z jakim przyszło mi pracować! Dzięki Marcinowi przedmioty takie jak fizyka i matematyka stały się łatwiejsze oraz mnie zafascynowały. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Marcin jest zawsze przygotowany i posiada dużą wiedzę z nauk ścisłych. Na dodatek zajmuje się rozwojem osobistym, co bardzo pomaga w przyswajaniu wiedzy i odkrywaniu swojego potencjału.”

         Patrycja
          Patrycja

          „Polecam współpracę z Marcinem Kujdą, ponieważ jest według mnie naprawdę świetnym korepetytorem. Pracowaliśmy wspólnie niecałe 9 miesięcy nad przygotowaniem mnie do matury z fizyki. Dzięki współpracy z Marcinem porządnie przygotowałam się do tego egzaminu. Całość lekcji była od początku zaplanowana… „

          Justyna
           Justyna

           „Korepetycje z matematyki z Panem Marcinem Kujdą znacznie wpłynęły na moje wyniki w nauce. Każde nurtujące mnie zagadnienie wytłumaczył dokładnie i bardzo precyzyjnie. Metody nauczania opiera na najnowszych badaniach dotyczących efektywnych sposobów przyswajania wiedzy. Atmosfera na zajęciach jest luźna i przyjacielska…”

           Dołącz do tego 3-dniowego intensywnego kursu, aby już 23 maja o godz. 9:00 w spokoju usiąść do pisania matury z fizyki !

           Dla kogo jest i dla kogo nie jest ten kurs ?

           Kurs jest dla Ciebie, jeśli

           ✅ Zdajesz maturę z fizyki w 2024 r. i jest to matura zgodna z nową podstawą programową obowiązującą od 2023 r.
           ✅ Przygotowywałeś się do matury z fizyki od dłuższego czasu, opanowałeś już ogólnie materiał i teraz potrzebujesz uporządkowania i przećwiczenia  zdobytej wiedzy – na 3 dniowym kursie maturalnym oczywiście będę tłumaczył poruszane zagadnienia, jednak nie będę tego robił w tak obszernej formie jak robię to chociaż na swoim 34 lekcyjnym kursie maturalnym, który prowadzę od września.
           ✅ Jesteś gotowy na intensywną 3-dniową pracę od rana do wieczora. Spokojnie dzień przed maturą już nie będzie kursu, więc będziesz mógł wypocząć!

           Kurs NIE jest dla Ciebie, jeśli

           ❌ Zdajesz maturę w roku 2025 lub później.
           ❌ Zdajesz maturę w oparciu o starą podstawę programową z 2015 r. 
           ❌ Nie uczyłeś się za bardzo fizyki i liczysz na to, że opanujesz cały materiał w 3 dni.

           Czy warto zainwestować w ten Kurs maturalny?

           Zapoznaj się z poniższymi informacjami, żeby wiedzieć co Cię czeka i zdecydować.

           Symulacja Matury z Fizyki – w tym 3-dniowym intensywnym kursie stawiamy nacisk na praktyczne przećwiczenie Twojej wiedzy – odtwarzając warunki, które panują na maturze. Celem jest sprawdzenie wiedzy i powtórzenie materiału. Kluczowe jest to, że zasymulujemy warunki, jakie spotkasz na maturze, żeby maksymalnie przygotować Cię mentalnie na to, co czeka Cię za kilka dni. Mając to kilkukrotnie przećwiczone, będziesz czuł się o wiele pewniej i spokojniej siadając do realnego arkusza maturalnego.

           Na kursie przerobimy każdego dnia najczęstsze typy zadań z fizyki z 6 głównych obszarów tematycznych, bo z każdego z nich pojawi się jakieś zadanie. Możesz zadać pytanie, skąd te 6 głównych działów ? Działy te zostały wyróżnione w informatorze maturalnym z fizyki od CKE.

           mechanika punktu materialnego i bryły sztywnej

           grawitacja i elementy astronomii

           drgania,
           fale i
           optyka

           elektryczność i magnetyzm

           własność materii, termodynamika, hydrostatyka i aerostatyka

           elementy fizyki atomowej i jądrowej

           Zadania na kursie będą dotyczyły powyższych 6 obszarów tematycznych, ale również będą to zadania, które są tak zwanymi “pewniakami maturalnymi”. Korzystając z mojego 10-letniego doświadczenia i wiedzy w ramach przygotowania do matury z fizyki dobrałem typy zadań, które według mojej intuicji i wiedzy pojawią się na maturze z największym prawdopodobieństwem. 

           Zadania będą nietypowe — bardzo możliwe, że nigdy się z nim nie spotkałeś. Nie będziemy przerabiali zadań tylko z poprzednich matur od CKE, bo to już pewnie znasz. Przygotowałem zadania, których z dużym prawdopodobieństwem nie przerabiałeś.

           Skupimy się na zasadzie pareto — jest to zasada, która mówi że w większości dyscyplin 20% daje 80 % efektu i tak też będzie w tym kursie. Zostało mało czasu, a materiału jest dużo, więc znając bardzo dobrze zagadnienia maturalne wybrałem dla Ciebie te najważniejsze 20%.

           Zajmiemy się w większości tylko praktyką, bo już nie ma czasu na wykładanie godzinami teorii. Teorię będę głównie tłumaczył w trakcie rozwiązywania zadań.

           Struktura kursu została stworzona tak, abyś aktywnie w nim uczestniczył, bo dzięki temu zdecydowanie więcej zapamiętasz. Ta aktywna forma będzie polegać na tym, że sam rozwiążesz wyselekcjonowane zadania maturalne, a następnie bardzo szczegółowo będziemy je omawiać. Celem tego kursu jest przede wszystkim przećwiczenie i uporządkowanie wiedzy, którą już posiadasz. Dlatego, przetestowanie się w boju na kilka dni przed maturą to najlepsza rzecz, którą możemy zrobić.

           Codziennie poza przerabianiem zadań maturalnych przygotowałem dla Ciebie podsumowanie najważniejszych zagadnień.  Będzie to takie pareto, które stanowi fundament każdej matury z fizyki, przedstawione w praktycznym kontekście. Ta pigułka wiedzy pozwoli Ci sprawdzić, czy masz jeszcze jakieś braki, uporządkuje Twoją wiedzę i w praktycznym kontekście zadań pozwoli Ci tą wiedzę zastosować.

           Wszystkie moduły będą nagrywane i będziesz miał do nich dostęp przez 90 dni. Także jeśli jakaś część Cię ominie, bo coś Ci wypadnie, będzie możliwość nadrobienia w dowolnym dla Ciebie momencie. Po zakupie, na maila, którego podasz przy zamówieniu zostanie założone automatycznie konto na platformie. Logując się tam, będziesz miał dostęp do tego kursu. Po każdym dniu zajęć, na platformę będą wrzucane nagrania z poszczególnych modułów, żebyś mógł/ mogła do nich wrócić w dowolnym momencie w ramach Twoich potrzeb.

           Czujesz się już gotowy/gotowa żeby dołączyć? 

           Jeśli nie czytaj dalej 😊👇

           HARMONOGRAM KURSU

           Dzień 1 – 19.05.24 r. 

           Każdy dzień jest podzielony na kilka modułów.

           Przerwa obiadowa będzie od godz. 13:30-14:30 

           Moduł I (Symulacja matury) – od godz. 9:00 do ~ 11:00

           1. Symulacja matury cz. 1 – otrzymasz kilka wyselekcjonowanych zadań maturalnych i będziesz miał/miała około 45-60 min na zrobienie tych zadań samodzielnie – chodzi tutaj o podjęcie próby i włożenie wysiłku, tak aby przetestować się już w warunkach bojowych. W trakcie robienia tych zadań korzystamy tylko i wyłącznie z karty wzorów, linijki, długopisu i kalkulatora naukowego. 
           2. Wspólne rozwiązanie zadań z pełnym omówieniem + możliwość zadawania pytań!

           Moduł II (Symulacja matury) – od godz. 11:30 do ~ 13:30

           1. Symulacja matury cz. 2 – otrzymasz kilka wyselekcjonowanych zadań maturalnych i będziesz miał/miała około 45-60 min na zrobienie tych zadań samodzielnie – chodzi tutaj o podjęcie próby i włożenie wysiłku, tak aby przetestować się już w warunkach bojowych. W trakcie robienia tych zadań korzystamy tylko i wyłącznie z karty wzorów, linijki, długopisu i kalkulatora naukowego.
           2. Wspólne rozwiązanie zadań z pełnym omówieniem + możliwość zadawania pytań!

           Moduł III (powtórka najważniejszych zagadnień maturalnych) – od godz. 14:30 do ~ 16:00

           W tym module będzie podsumowanie najważniejszych zagadnień, które musisz znać na maturę z fizyki. Będzie to uproszczone, tak aby było łatwe do zapamiętania i zastosowania. Skupimy się na zasadzie pareto, czyli wyselekcjonowałem dla Ciebie tą część materiału, która stanowi fundament matury z fizyki!

           Moduł IV- Q&A (dla osób, które wykupiły ten pakiet) od godz. 17:30 do nawet ~ 20:30

           W tym module odpowiadam na wszelkiego rodzaju pytania, które masz z fizyki – mogą one dotyczyć jakiegokolwiek zagadnienia, które nie daje Ci spokoju. Ta część jest otwarta dla osób, które wykupiły 2 lub 3 pakiet! Będziemy w mniejszej grupie, bo tylko maksymalnie 20 osób, więc z pewnością każdy zdąży zadać tyle pytań ile będzie chciał 🙂

           Dzień 2 – 20.05.24 r. 

           Każdy dzień jest podzielony na kilka modułów.

           Przerwa obiadowa będzie od godz. 13:30-14:30 

           Moduł I (Symulacja matury) – od godz. 9:00 do ~ 11:00

           1. Symulacja matury cz. 3 – otrzymasz kilka wyselekcjonowanych zadań maturalnych i będziesz miał/miała około 45-60 min na zrobienie tych zadań samodzielnie – chodzi tutaj o podjęcie próby i włożenie wysiłku, tak aby przetestować się już w warunkach bojowych. W trakcie robienia tych zadań korzystamy tylko i wyłącznie z karty wzorów, linijki, długopisu i kalkulatora naukowego. 
           2. Wspólne rozwiązanie zadań z pełnym omówieniem + możliwość zadawania pytań!

           Moduł II (Symulacja matury) – od godz. 11:30 do ~ 13:30

           1. Symulacja matury cz. 4 – otrzymasz kilka wyselekcjonowanych zadań maturalnych i będziesz miał/miała około 45-60 min na zrobienie tych zadań samodzielnie – chodzi tutaj o podjęcie próby i włożenie wysiłku, tak aby przetestować się już w warunkach bojowych. W trakcie robienia tych zadań korzystamy tylko i wyłącznie z karty wzorów, linijki, długopisu i kalkulatora naukowego. 
           2. Wspólne rozwiązanie zadań z pełnym omówieniem + możliwość zadawania pytań!

           Moduł III (powtórka najważniejszych zagadnień maturalnych) – od godz. 14:30 do ~ 16:00

           W tym module będzie podsumowanie najważniejszych zagadnień, które musisz znać na maturę z fizyki. Będzie to uproszczone, tak aby było łatwe do zapamiętania i zastosowania. Skupimy się na zasadzie pareto, czyli wyselekcjonowałem dla Ciebie tą część materiału, która stanowi fundament matury z fizyki!

           Moduł IV- Q&A (dla osób, które wykupiły ten pakiet) od godz. 17:30 do nawet ~ 20:30

           W tym module odpowiadam na wszelkiego rodzaju pytania, które masz z fizyki – mogą one dotyczyć jakiegokolwiek zagadnienia, które nie daje Ci spokoju. Ta część jest otwarta dla osób, które wykupiły 2 lub 3 pakiet! Będziemy w mniejszej grupie, bo tylko maksymalnie 20 osób, więc z pewnością każdy zdąży zadać tyle pytań ile będzie chciał 🙂

           Dzień 3 – 21.05.24 r. 

           Każdy dzień jest podzielony na kilka modułów.

           Przerwa obiadowa będzie od godz. 13:30-14:30 

           Moduł I (Symulacja matury) – od godz. 9:00 do ~ 11:00

           1. Symulacja matury cz. 5 – otrzymasz kilka wyselekcjonowanych zadań maturalnych i będziesz miał/miała około 45-60 min na zrobienie tych zadań samodzielnie – chodzi tutaj o podjęcie próby i włożenie wysiłku, tak aby przetestować się już w warunkach bojowych. W trakcie robienia tych zadań korzystamy tylko i wyłącznie z karty wzorów, linijki, długopisu i kalkulatora naukowego. 
           2. Wspólne rozwiązanie zadań z pełnym omówieniem + możliwość zadawania pytań!

           Moduł II (Symulacja matury) – od godz. 11:30 do ~ 13:30

           1. Symulacja matury cz. 6 – otrzymasz kilka wyselekcjonowanych zadań maturalnych i będziesz miał/miała około 45-60 min na zrobienie tych zadań samodzielnie – chodzi tutaj o podjęcie próby i włożenie wysiłku, tak aby przetestować się już w warunkach bojowych. W trakcie robienia tych zadań korzystamy tylko i wyłącznie z karty wzorów, linijki, długopisu i kalkulatora naukowego. 
           2. Wspólne rozwiązanie zadań z pełnym omówieniem + możliwość zadawania pytań!

           Moduł III (powtórka najważniejszych zagadnień maturalnych) – od godz. 14:30 do ~ 16:00

           W tym module będzie podsumowanie najważniejszych zagadnień, które musisz znać na maturę z fizyki. Będzie to uproszczone, tak aby było łatwe do zapamiętania i zastosowania. Skupimy się na zasadzie pareto, czyli wyselekcjonowałem dla Ciebie tą część materiału, która stanowi fundament matury z fizyki!

           Moduł IV- Q&A (dla osób, które wykupiły ten pakiet) od godz. 17:30 do nawet ~ 20:30

           W tym module odpowiadam na wszelkiego rodzaju pytania, które masz z fizyki – mogą one dotyczyć jakiegokolwiek zagadnienia, które nie daje Ci spokoju. Ta część jest otwarta dla osób, które wykupiły 2 lub 3 pakiet! Będziemy w mniejszej grupie, bo tylko maksymalnie 20 osób, więc z pewnością każdy zdąży zadać tyle pytań ile będzie chciał 🙂

           Co będzie Ci potrzebne na kurs?

           🔶 wydrukowana karta wzorów – bardzo ważne, żeby była w postaci papierowej
           🔶 kalkulator naukowy 
           🔶 linijka 
           🔶 długopis – czarny

           Pamiętaj: Celem tego kursu jest przećwiczenie się w warunkach panujących na maturze, bo tylko wtedy będziesz w stanie bez stresu napisać główną maturę. W związku z tym tak ważne jest korzystanie tylko i wyłącznie z materiałów, które będziesz miał dostępne na maturze, dlatego przygotuj wypisane wcześniej rzeczy

           Kto poprowadzi Kurs?

           Marcin Kujda

           Jestem absolwentem fizyki na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Edukowanie innych to moja największa pasja i misja, dzięki której za pomocą fizyki pokazuję ludziom, jak fascynujący jest świat, który nas otacza.
           Przygotowuję maturzystów już od 10 lat, średnia moich kursantów to 81% z matury rozszerzonej z Fizyki. Ponadto tworzę kanał Youtube Fizyka z Mocą, gdzie znajdziesz też dużo wartościowej wiedzy, więc zapraszam żebyśmy mogli lepiej się poznać.

           Ile to kosztuje?

           W zależności od tego co potrzebujesz, są 3 różne możliwości

           Symulator Maturalny

           3 dni intensywnej pracy przygotowującej do matury z Fizyki.

           297 PLN

           Symulator + Q&A
           (tylko 20 miejsc)

           3 dni intensywnej pracy przygotowującej do matury z Fizyki z dodatkowymi modułami sesji Q&A.

           397 PLN

           Symulator VIP
           (tylko 6 miejsc)

           Wszystko co w poprzednich opcjach + dodatkowe indywidualne godzinne (60 min) konsultacje, które odbędą się 22.05.24 r.

           577 PLN

           Spotkanie indywidualne – o co chodzi?

           22.05 będzie dostępnych 6 terminów na spotkanie indywidualne z prowadzącym. Przed spotkaniem dostaniesz wiadomość email z instrukcją jak się przygotować, żeby było efektywnie. Poproszę Cię o przesłanie mi wcześniej pytań, zagadnień bądź zadań do poruszenia. Dzięki temu będę mógł się przygotować i jak najlepiej wykorzystać czas na naszym indywidualnym spotkaniu.

           Kurs możesz kupić do 18.05 do godz. 19:00

           DNI
           GODZIN
           MINUT
           SEKUND

           Najczęściej zadawane pytania

           W jaki sposób wezmę udział w spotkaniach?

           Spotkania odbędą się w formie online. Link otrzymasz na maila podanego podczas zakupu. W razie problemów sprawdź w spamie, jak tam nie będzie wiadomości, skontaktuj się ze mną.

           Kiedy odbędzie się spotkanie indywidualne?

           Po zakupie skontaktuję się z Tobą, żeby ustalić godzinę spotkania. Na spotkania mam przeznaczony cały dzień 22.05. Kto pierwszy kupi, będzie miał więcej możliwości godzinowych do wyboru.

           Co jak nie będę mógł uczestniczyć w jakimś module?

           Wszystkie moduły będą nagrywane i wrzucone na platformę na koniec danego dnia, na której po zakupie będziesz miał utworzone konto i tam będzie możliwość obejrzenia nagrania w dowolnym momencie.

           Chcesz o coś zapytać ? Kontaktuj się śmiało! 🙂

           Imię
           Email
           Wiadomość
           Twoja wiadomość została wysłana!
           Wystąpił błąd, proszę wysłać wiadomość ponownie.