KURS MATURALNY Z FIZYKI

Opanuj cały materiał do matury.

Trwają zapisy na kurs 2025 / 2026 / 2027 / 2028

Witaj na moim kursie maturalnym z fizyki, stworzyłem go z myślą o maturzystach, którzy pragną osiągnąć sukces na maturze. Pomogę Ci sprawnie przyswoić wiedzę i zdać egzamin bez stresu.

Obejrzyj film i dowiedz się więcej o kursie.

Dlaczego maturzyści, z którymi działam są mega zadowoleni?

Działam z maturzystami już ponad 9 lat. Przygotowuję dla nich materiały, proces nauki i zbieram informacje o tym, czego potrzebują.
Poniżej znajduje się kilka przykładowych opinii, więcej znajdziesz na moim profilu na e-korepetycje, czy w wizytówce google.
Adam
  Adam

  “Od mojego nauczyciela oczekiwałem żeby przygotował dla mnie wszystkie materiały, wyłożył mi teorię, podawał mi odpowiednią ilość zadań oraz żebym czuł się na zajęciach swobodnie. Na zajęciach nie uświadczycie stresu, nie jest to jeden z tych pseudo-nauczycieli, którzy każą wam podpisać (najlepiej całoroczną) umowę na zajęcia, a potem będą tylko zasypywać was zadaniami i kazać czytać teorię z podręcznika (a niestety sporo popularnych nauczycieli z ekorypetycje tak robi). Jest to jedyny nauczyciel fizyki, jakiego mogę polecić :D
…”

  Jagoda
   Jagoda

   “Zajęcia z Marcinem bardzo pomogły mi się przygotować do matury z fizyki. Udało mi się zdobyć wynik 93% więc jestem bardzo zadowolona! Dzięki zajęciom miałam pewność, że wszystkie zagadnienia są w pełni przerobione, a zadania otrzymywane po każdym spotkaniu pomogły mi w systematycznych powtórkach do egzaminu…”

   Emilia
    Emilia

    “Marcin pomógł mi przygotować się do matury z fizyki w mniej niż rok, a nasza współpraca została podsumowana pięknym wynikiem na poziomie 82%. Fizyka spodobała mi się tak bardzo, że postanowiłam kontynuować naukę w tym kierunku na studiach. Dzięki wynikowi z matury dostałam się na niemiecki uniwersytet w Heidelbergu…”

    Roksana
     Roksana

     “Zajęcia z Marcinem były dla mnie ostatnią deską ratunku. Przez prawie 3 lata liceum  fizyka mnie nie obchodziła, bo byłam przekonana, że nie będę zdawać tego przedmiotu na maturze. Ostatecznie rok przed maturą zmieniłam swoje plany, co spowodowało, że musiałam nadrobić całe rozszerzenie w rok. System nauki jest bardzo dokładnie przygotowany. Fakt dokładnego planu i nakreślenia po każdej lekcji na czym muszę się skupić w domu pomogło mi bardzo w systematycznej nauce…”

     Michał
      Michał

      „Polecam współpracę z Marcinem Kujdą, ponieważ przedstawił mi on nowe spojrzenie na fizykę oraz przekazał wiedzę z tego przedmiotu w taki sposób, że mogłem go zrozumień, czego nie udało mi się osiągnąć w szkole. Dzięki Marcinowi uzyskałem 83% z matury rozszerzonej z fizyki, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem…”

      Paweł
       Paweł

       “W ramach zajęć z Marcinem, przygotowywałem się przez rok do matury z fizyki. Pierwszy raz brałem udział w korepetycjach prowadzonych w formie online (połączenie video + tablet graficzny) i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony wysokim poziomem zajęć…”

       Norbert
        Norbert

        “… nauka fizyki zamienia się w przyjemność. W ciągu półtorej roku znacząco powiększyłem swoją wiedzę z fizyki, dzięki czemu matura nie była już dla mnie tak problematyczna. Marcina wyróżnia indywidualne podejście i profesjonalizm, dzięki lekcjom udało mi się dobrze zdać maturę i dostać na AGH w Krakowie.”

        Agnieszka
         Agnieszka

         „Najlepszy korepetytor z jakim przyszło mi pracować! Dzięki Marcinowi przedmioty takie jak fizyka i matematyka stały się łatwiejsze oraz mnie zafascynowały. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Marcin jest zawsze przygotowany i posiada dużą wiedzę z nauk ścisłych. Na dodatek zajmuje się rozwojem osobistym, co bardzo pomaga w przyswajaniu wiedzy i odkrywaniu swojego potencjału.”

         Patrycja
          Patrycja

          „Polecam współpracę z Marcinem Kujdą, ponieważ jest według mnie naprawdę świetnym korepetytorem. Pracowaliśmy wspólnie niecałe 9 miesięcy nad przygotowaniem mnie do matury z fizyki. Dzięki współpracy z Marcinem porządnie przygotowałam się do tego egzaminu. Całość lekcji była od początku zaplanowana… „

          Justyna
           Justyna

           „Korepetycje z matematyki z Panem Marcinem Kujdą znacznie wpłynęły na moje wyniki w nauce. Każde nurtujące mnie zagadnienie wytłumaczył dokładnie i bardzo precyzyjnie. Metody nauczania opiera na najnowszych badaniach dotyczących efektywnych sposobów przyswajania wiedzy. Atmosfera na zajęciach jest luźna i przyjacielska…”

           Poprzedni rok w liczbach

           Spotkania na żywo
           Godzin nagrań spotkań
           Godzin nagrań Q&A
           Godzin nagrań zadań
           Zadań do lekcji
           Zadań powtórzeniowych
           W sumie zadań
           Godzin nagrań w sumie

           Nie trać czasu na szukanie informacji – ten kurs maturalny z fizyki, to kompletne przygotowanie do matury.

           Wyobraź sobie, że wchodzisz na salę egzaminacyjną z pewnością siebie, wiedząc, że nie ma zadania z fizyki, które byłoby dla Ciebie zbyt trudne. Poruszając się w świecie praw fizyki jak ryba w wodzie, z łatwością łączysz zagadnienia z mechaniki, dynamiki i wielu innych dziedzin. Wiesz, jak wnioskować z treści zadania, które prawa fizyczne są z nim związane i jakie wzory wykorzystać do skutecznego rozwiązania zadania.


           Tak właśnie czują się maturzyści, którzy uczęszczają na mój kurs. Dla nich fizyka to nie tylko nudny przedmiot, który muszą zaliczyć, aby dostać się na wymarzone studia. Fizyka staje się fascynującym światem, w którym zrozumienie praw fizyki otwiera oczy na nową rzeczywistość. To właśnie dzięki nim rozwija się technologia i wiele innych dziedzin nauki. Przemyśl tylko, ile możliwości otworzyło się przed nami dzięki fizyce. Teraz w kieszeni nosimy nie tylko telefon, lecz także przenośny internet, świetny aparat fotograficzny, GPS i wiele innych funkcji, które jeszcze 10 lat temu wydawały się tylko fantazją. Co czeka nas za kolejne 10 lat? Możliwości są nieograniczone!

           Alternatywą dla naszego kursu jest nudne wkuwanie formułek i rozwiązywanie zadań, które dostajesz w szkole. Oczywiście, jeśli jesteś jednym z tych szczęśliwców, którzy trafili na świetnego nauczyciela fizyki, możesz mieć nieco łatwiej. Ale prawda jest taka, że tacy nauczyciele to rzadkość, jak sfinksy czy jednorożce. Ciężko trafić na nauczyciela, który poświęca się z pasją do uczenia i miłością do fizyki.

           Co sprawia, że ten kurs jest niepowtarzalny?


           🔶 Moje 9-letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji, które pozwoliło mi pomóc ponad 200 maturzystom, takim jak Ty, osiągnąć najlepsze wyniki. To oznacza, że znam Twój ból, Twoje wyzwania i trudności z materiałem do matury. Niezwykle istotne jest dla mnie, aby przerobić z Tobą wszystkie trudności, byś opanował materiał i zdał maturę na luzie.

           🔶 Poza fizyką, uczę również jak się uczyć, czyli zgłębiam tajniki efektywnej nauki. To nie jest kolejny nudny kurs. Moje metody nauki to znacznie więcej niż wkuwanie formułek. Nauczę Cię, jak opanować tę materię z przyjemnością, a nawet jak polubić fizykę! Będziesz zaskoczony, jak szybko opanujesz materiał, a nauka fizyki stanie się fascynującą przygodą.

           🔶 Kurs jest stworzony pod nową podstawę programową, zawiera wszystko co musisz umieć. Nie pozostawię żadnych luk w Twojej wiedzy. Przez płytkie i nudne wykłady w szkole już przeszedłeś. Teraz przyszedł czas na praktyczne zastosowania, eksperymenty i fascynujące zagadnienia, które sprawią, że nareszcie zrozumiesz, jakie piękno kryje się w fizyce.

           🔶 W trakcie kursu będziesz miał nie tylko moje wsparcie, ale również wsparcie całej grupy. Na zajęciach stworzymy atmosferę, w której możesz się dzielić swoimi obserwacjami, zadawać pytania i rozwiązywać problemy razem z innymi zdolnymi maturzystami. Wiedz, że nie zostawimy Cię samemu z żadnym zagadnieniem.

           Dodatkową korzyścią, jaką zdobędziesz dzięki nauce fizyki już teraz, jest przewaga na studiach. Nieważne, czy planujesz studiować fizykę, czy kierunki inżynierskie, fizyka jest jednym z kluczowych przedmiotów. Wielu studentów odkrywa na własnej skórze, jak wiele braków mają po liceum. Na pierwszym roku akademickim czeka Cię mnóstwo nowych informacji, a wykładowcy będą pędzić z materiałem, aby zdążyć przerobić całość. Nadrabianie zaległości z liceum stanie się bardzo trudne. Przez nieprzespane noce będziesz próbował nadrobić braki, jeśli teraz nie poświęcisz odpowiedniej uwagi zrozumieniu fizyki.

           Dla kogo jest i dla kogo nie jest ten kurs

           Kurs jest dla Ciebie, jeśli


           ✅ zdajesz maturę w oparciu o nową podstawę programową, która obowiązuje od 2025 roku;
           ✅ uczyłeś się fizyki i masz podstawową wiedzę, bo na kursie będzie szybkie tempo; od września do maja przerobimy cały materiał do matury, a jest tego sporo;
           ✅ zdajesz sobie sprawę z tego, że w procesie nauki poza dobrym nauczycielem jest również niezbędny Twój wysiłek i ciągła, systematyczna praca.

           Kurs nie jest dla Ciebie, jeśli

           ❌ zdajesz maturę w oparciu o starą podstawę programową, z 2015 roku;
           ❌ nie uczyłeś się fizyki, nie miałeś w szkole rozszerzonej fizyki i nie posiadasz podstawowej wiedzy z fizyki, bo będzie Ci ciężko nadążyć za materiałem;
           ❌ uważasz, że w procesie nauki wystarczy tylko dobry nauczyciel, a Ty sam niewiele musisz robić.

           Jeszcze jedna istotna informacja

           🔶 Jeśli zdajesz maturę później niż w 2024 roku, możesz już teraz zarezerwować sobie miejsce na kursie. W formularzu z rezerwacją miejsca zaznacz, w którym roku zdajesz maturę. Wtedy odpowiednio wcześnie w danym roku odezwę się do Ciebie i zaproszę Cię na pierwsze bezpłatne zajęcia.
           🔶 Rozumiem jednak, że mogą też być takie osoby, które jeszcze nie są w ostatniej klasie, ale już teraz chcą wziąć udział w kursie. Jeśli jesteś jedną z takich osób napisz do mnie wiadomość, odezwę się do Ciebie i sprawdzimy, czy rzeczywiście warto, żebyś dołączył już w tym roku 🙂

           Dołącz już dziś do tego kursu grupowego i zapewnij sobie pewność siebie oraz umiejętności, które przyniosą Ci sukces na maturze i otworzą drzwi do wymarzonej przyszłości. Stań się jednym z wyjątkowych maturzystów, którzy wyróżniają się spośród tłumu. Gwarantuję Ci, że Twoje starania nie pójdą na marne.

           Najważniejsze informacje o kursie w skrócie.

           Zajęcia prowadzi Marcin Kujda – twórca kanału Youtube “Fizyka z mocą Marcin Kujda”

           Program zajęć pokrywa się całkowicie z NOWĄ PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ.

           Średnia uczniów, których przygotowałem do matury rozszerzonej z fizyki to 81%. Uwaga – na kurs grupowy przyjmuje osoby, dla których wiem, że ta forma nauki jest wystarczająca, więc pamiętaj o tym patrząc na średnią

           Zajęcia odbywają się w formie online poprzez platformę.

           Cykliczne spotkania raz w tygodniu, rozpiska niedługo pojawi się poniżej.

           Po zajęciach nagranie dostępne na platformie kursu.

           Po każdych zajęciach dostajesz dodatkowe materiały (w postaci zadań), żeby nabyć biegłości.

           15 bloków tematycznych ułożonych w przemyślanej kolejności, tak aby nauka fizyki była efektywniejsza.

           Ciągłe powtórki i testy w trakcie kursu maturalnego.

           Dołączysz do prywatnej grupy, gdzie możesz zadawać pytania całej społeczności.

           Więcej informacji o zbiorze >>

           W ramach kursu odbędą się 34 spotkania po 2 godziny, czyli aż 68 godzina zajęć!

           Dodatkowa sesja Q&A po każdych zajęciach, trwająca 30-60 minut, czyli dodatkowy czas, który dostajesz w ramach jednej płatności.

           Zajrzyj na mój kanał Youtube, żeby zobaczyć małą zapowiedź tego co Cię czeka na kursie.

           Dlaczego warto zainwestować ten Kurs maturalny?

           Zapoznaj się z poniższymi informacjami, żeby wiedzieć co Cię czeka. Zarezerwuj miejsce i przyjdź na pierwsze zajęcia, jeśli spodoba Ci się praca ze mną, dopiero wtedy podejmiesz decyzję czy dołączysz do całego kursu.

           Zajęcia prowadzi Marcin Kujda – twórca kanału “Fizyka z mocą Marcin Kujda” który możesz zobaczyć tutaj>> 

           Ukończyłem studia magisterskie z fizyki na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Edukowanie innych to moja największa pasja i misja, dzięki której za pomocą fizyki pokazuję ludziom, jak fascynujący jest świat, który nas otacza.

           Program zajęć pokrywa się całkowicie z nową podstawą programowa, co gwarantuje Ci opanowanie wszystkich potrzebnych zagadnień na nową maturę. Przerobiłem całą podstawę i przygotowałem wszystkie zagadnienia w zgodzie z tą nią i dzięki temu masz ogromną szansę zdobyć bardzo wysoki wynik na maturze i dostanie się na wymarzone studia. Będziesz musiał włożyć wysiłek, żeby opanować materiał, ale przeprowadzę Cię przez niego krok po kroku, żeby jak najbardziej ułatwić Ci ten proces.

           W 2020 roku zacząłem zbierać informacje od wszystkich moich uczniów o ich wynikach z matury z fizyki. Średnia wszystkich osób, które przygotowałem od tamtego czasu do matury rozszerzonej z fizyki wynosi 81%! Jest to wynikiem o wiele wyższym niż średnia ogólnopolska, która waha się każdego roku w okolicach 35 %. Uwaga – na kurs grupowy przyjmuje osoby, dla których wiem, że ta forma nauki jest wystarczająca, więc pamiętaj o tym patrząc na średnią

           Zajęcia odbywają się w formie online poprzez platformę ZOOM. W trakcie zajęć widzisz wirtualną tablicę, na której będę wszystko zapisywał w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, w trakcie spotkania możesz zadawać pytania, jeśli tylko będziesz chciał. Możesz też włączyć kamerkę lub nie – wybór należy do Ciebie 🙂. Wszystkie materiały (nagrania spotkań, zadania, materiały dodatkowe) będą umieszczane na dedykowanej platformie kursu do której będziesz miał stały dostęp.

           Spotykamy się cyklicznie – raz w tygodniu (z małymi wyjątkami- zależnymi od świąt). Dokładna rozpiska terminów z datami i godzinami niedługo pojawi się poniżej.

           W ramach kursu otrzymujesz stały dostęp do nagrań ze spotkań, więc jeśli Cię nie będzie to możesz nadrobić zaległości lub po prostu powtórzyć wcześniejszy materiał w dowolnym momencie. Na nagraniach jest widoczny ekran oraz prowadzący, nie widać uczestników spotkania, bo dzięki temu jest zachowana Twoja prywatność.

           Po każdych zajęciach dostajesz dodatkowe materiały (w postaci zadań) do przerabiania w domu. Dzięki temu zdobędziesz biegłość w rozwiązywaniu zadań i z łatwością przebrniesz przez maturę. Sekretem każdego sukcesu jest systematyczna praca. Ja poprowadzę Cię krok po kroku przez cały materiał, który przygotowałem tak, żeby było Ci jak najłatwiej go przyswoić, jednak to Ty musisz włożyć wysiłek i przerobić dużo zadań, aby nabyć biegłości w ich rozwiązywaniu.

           Ciągłe powtórki i testy w trakcie tych kilku miesięcy to najważniejszy punkt mojego kursu maturalnego. Uważam, że jest to jeden z kluczowych elementów dzięki, któremu moi kursanci piszą maturę z fizyki na tak wysokim poziomie. Po każdej lekcji otrzymujesz: 1) zadania do lekcji oraz co najważniejsze 2) zadania powtórzeniowe z poprzednich tematów (taka mini matura z przerabianych wcześniej zagadnień). Czyli np. po lekcji 14 otrzymasz zadania do tej lekcji oraz dodatkową serię zadań powtórzeniowych z wybranych zagadnień poruszanych w lekcjach 1-13. I tak w kółko co tydzień… dzięki temu gwarantuję Ci, że wszystkie zagadnienia na kilka tygodni przed maturą będziesz miał wielokrotnie powtórzone i dzięki temu zdecydowanie lepiej będziesz je rozumiał. Dodatkowo pod koniec kursu otrzymasz sporą ilość arkuszy maturalnych, tak aby jeszcze lepiej powtórzyć całość materiału!

           Na kurs przygotowałem 15 bloków tematycznych ułożonych w przemyślanej kolejności, tak aby nauka fizyki była efektywniejsza. Kolejność przerabianych tematów została przeze mnie głęboko przemyślana oraz była wielokrotnie testowana. Sądzę, że po latach prób znalazłem optymalną kolejność prezentowanych treści. Dzięki temu całość materiału jest łatwiejsza do przyswojenia

           W ramach kursu dostajesz dostęp do prywatnej grupy, gdzie możesz zadawać pytania, dotyczące zadań i matury, całej społeczności. Zyskujesz dostęp do wyselekcjonowanej grupy osób, która może Ci pomóc, bo również zdaje maturę z fizyki.

           Podczas kursu będziemy pracowali między innymi na moim autorskim Zbiorze Zadań. Zbiór ten został stworzony poprzez wyselekcjonowanie zadań z matur aż od 2008 roku. W związku z tym pokrywa aż dwie poprzednie podstawy programowe, a jest to bardzo ważne, bo dzięki temu zawiera zadania niezbędne w nowej podstawie programowej.

           Kurs obejmuje 34 spotkania po 2 godziny. Co daje w sumie az 68 godzin zajęć!!

           Ponadto po każdej lekcji jest dodatkowa sesja Q&A, która zazwyczaj trwa od 30 do 60 minut, więc jest to dodatkowy czas wliczony w cenę kursu!

           TAK! Chcę przyjść na zajęcia testowe za FREE!

           Działy, które po kolei będziemy przerabiali w kursie.

           Kinematyka
           Dynamika
           Praca, energia, pęd
           Mechanika bryły sztywnej
           Grawitacja i elementy astronomii
           Właściwości materii, Hydrostatyka
           Drgania
           Zjawiska cieplne, termodynamika
           Elektrostatyka
           Prąd elektryczny
           Magnetyzm, prąd zmienny
           Fale mechaniczne
           Fale elektromagnetyczne i optyka
           Elementy fizyki atomowej
           Elementy fizyki relatywistycznej i jądrowej

           Zarezerwuj miejsce na zajęcia testowe.

           Będą dwie grupy poniedziałkowa oraz czwartkowa.

           Do której grupy chcesz należeć, wybierzesz we wrześniu, jak poznasz swój plan lekcji.

           Terminy zajęć poniedziałkowych (godz 18:00)

           Wrzesień

           Zajęcia 1 – 09.09 – Testowe

           Zajęcia 2 – 16.09

           Zajęcia 3 – 23.09

           Zajęcia 4 – 30.09

           Październik

           Zajęcia 5 – 7.10

           Zajęcia 6 – 14.10

           Zajęcia 7 – 21.10

           Zajęcia 8 – 28.10

           Listopad

           Zajęcia 9 – 4.11

           Zajęcia 10 – 11.11

           Zajęcia 11 – 18.11

           Zajęcia 12 – 25.11

           Grudzień

           Zajęcia 13 – 2.12

           Zajęcia 14 – 09.12

           Zajęcia 15 – 16.12

           Zajęcia 16 – 30.12

           Styczeń

           Zajęcia 17 – 06.01

           Zajęcia 18 – 13.01

           Zajęcia 19 – 20.01

           Zajęcia 20 – 27.01

           Luty

           Zajęcia 21 – 3.02

           Zajęcia 22 – 10.02

           Zajęcia 23 – 17.02

           Zajęcia 24 – 24.02

           Marzec

           Zajęcia 25 – 3.03

           Zajęcia 26 – 10.03

           Zajęcia 27 – 17.03

           Zajęcia 28 – 24.03

           Zajęcia 29 – 31.03

           Kwiecień

           Zajęcia 30 – 7.04

           Zajęcia 31 – 14.04

           Zajęcia 32 – 21.04

           Zajęcia 33 – 28.04 (powtórka)

           Maj

           Zajęcia 34 – 12.05 (powtórka najważniejszych tematów)

           Terminy zajęć czwartkowych (godz 19:15)

           Wrzesień

           Zajęcia 1 – 12.09 – Testowe

           Zajęcia 2 – 19.09

           Zajęcia 3 – 26.09

           Październik

           Zajęcia 4 – 3.10

           Zajęcia 5 – 10.10

           Zajęcia 6 – 17.10

           Zajęcia 7 – 24.10

           Zajęcia 8 – 31.10

           Listopad

           Zajęcia 9 – 7.11

           Zajęcia 10 – 14.11

           Zajęcia 11 – 21.11

           Zajęcia 12 – 28.11

           Grudzień

           Zajęcia 13 – 5.12

           Zajęcia 14 – 12.12

           Zajęcia 15 – 19.12

           Styczeń

           Zajęcia 16 – 2.01

           Zajęcia 17 – 9.01

           Zajęcia 18 – 16.01

           Zajęcia 19 – 23.01

           Zajęcia 20 – 30.01

           Luty

           Zajęcia 21 – 6.02

           Zajęcia 22 – 13.02

           Zajęcia 23 – 20.02

           Zajęcia 27 – 24.02

           Marzec

           Zajęcia 25 – 6.03

           Zajęcia 26 – 13.03

           Zajęcia 27 – 20.03

           Zajęcia 28 – 27.03

           Kwiecień

           Zajęcia 29 – 3.04

           Zajęcia 30 – 10.04

           Zajęcia 31 – 17.04

           Zajęcia 32 – 24.04

           Maj

           Zajęcia 33 – 1.05 (powtórka najważniejszych tematów)

           Zajęcia 34 – 15.05 (powtórka najważniejszych tematów)

           Po co ryzykować na maturze? Przygotuj się z tym kursem i zdaj ze świetnym wynikiem!

           Ile to kosztuje?

           Indywidualne zajęcia z fizyki z korepetytorem, to obecnie koszt około 200 zł za godzinę. Za ilość czasu, który dostajesz na kursie musiałbyś zapłacić 1600 zł miesięcznie. Niektórzy mogą sobie na taki wydatek pozwolić, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy, dlatego ten kurs jest świetną alternatywą dla klasycznych korepetycji 1 na 1 🙂

           Dlaczego jest świetną alternatywą? Bo kosztuje:

           80 PLN za 120 minut zajęć,
           co wychodzi jedynie 40 zł za godzinę!
           +dodatkowy czas sesji Q&A

           Jedne zajęcia kosztują 80 zł, trwają 120 minut to wychodzi jedyne 40 zł za 1 godzinę.
           Przeważnie w ciągu miesiąca mamy 4 zajęcia (w środy- rozpiska powyżej), czyli miesięczny koszt kursu maturalnego z fizyki wyniesie Cię średnio 320 zł (zależnie od liczby zajęć w miesiącu).

           *Rozliczamy się co miesiąc do 15-go dnia każdego miesiąca za dany miesiąc. 

           Patrząc na to, że jeśli chciałbyś/chciałabyś przygotować się z korepetytorem indywidualnie, to koszt byłby kilka razy większy. Oczywiście zajęcia w grupie są inne niż indywidualne, lecz jeśli włożysz pracę i będziesz działać w taki sposób w jaki Cię poprowadzę, to Twój wynik na maturze będzie świetny.

           Zarezerwuj miejsce, to nic nie kosztuje!

           Kursancie! – Ważne

           Rezerwacja miejsca w Kursie Maturalnym nie wiąże się z żadnymi opłatami. Jest to tylko deklaracja, że chcesz wziąć udział w zajęciach. Po dokonaniu rezerwacji, na maila, którego podasz, przyjdzie informacja o dalszych krokach. Rezerwacja miejsca oznacza, że możesz wziąć udział w pierwszych zajęciach, po których podejmiesz decyzję uczestnictwa w całym kursie. Po pierwszych zajęciach otrzymasz umowę kursu i dopiero po jej akceptacji jesteś pełnoprawnym uczestnikiem kursu.

           Rozważasz zajęcia indywidualne lub chcesz o coś innego zapytać ? Kontaktuj się śmiało! 🙂

           Uwaga: zajęcia indywidualne są możliwe, ale ich ilość jest ograniczona (bardzo możliwe, że już nie mam miejsca) dlatego jeśli jesteś zainteresowany taką opcją to skontaktuj się ze mną poprzez formularz lub po prostu zadzwoń i wtedy porozmawiamy i zobaczymy co da się zrobić.

           Imię
           Email
           Wiadomość
           Twoja wiadomość została wysłana!
           Wystąpił błąd, proszę wysłać wiadomość ponownie.

           Najczęściej zadawane pytania